A CIB Bank Zrt.

Vállalati banki tanácsadó

(Blaha Lujza téri Fiók)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Kisvállalati ügyfelek részére hiteltermékek értékesítése, jó minőségű hitelportfolió kialakítása, egyéb banki termékek és szolgáltatások értékesítése;
  • Befektetési és hitelezési tanácsadást nyújtása az ügyfelek részére;
  • A vállalati, esetenként lakossági számlavezetéssel, betétlekötéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Aktív akvizíciós tevékenység ellátása, potenciális ügyfelek felkutatása az adott körzet kisvállalkozói szegmensében;
  • Ügyfél- és ügyletmonitoring, valamint ügyfélminősítéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Az ügyfelek számára a termékértékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Keresztértékesítések végzése valamint a vállalkozói és a lakossági ügyfélpanaszok kezelése

Követelmények, elvárások

    Kisvállalati vagy lakossági ügyfél kapcsolattartásban jártas jelöltet keresünk, aki:

  • gyakorlott ügyféltárgyalások terén, igazi akvizítor
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezik
  • ügyfélközpontú, célorientált személyiség
  • pénzügyi/számviteli alapismeretekkel rendelkezik
  • felelősségteljes, lendületes
  • legalább középfokú pénzügyi/számviteli szakirányú végzettséggel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődés és tanulási lehetőség
  • Belső karrierút
  • Szakmai képzések
  • Csapatépítő programok, szakmai napok
  • Havi érékesítési eredmények díjazása
  • Kiemelt ügyfélkör kezelése

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Befektetési tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.