Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt. Treasury Igazgatósága

VÁLLALATFINANSZÍROZÁSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres

Milyen feladataid lennének?

  • A vállalatcsoport finanszírozási stratégiájának és optimális tőkeszerkezetének kidolgozásában való közreműködés
  • A vállalatfinanszírozási struktúrák elemzése, optimális finanszírozási struktúra kialakítása
  • Hiteltenderek lebonyolítása, finanszírozási dokumentáció összeállítása
  • Hitelszerződések feltételrendszerének kialakítása és finanszírozókkal történő egyeztetése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség
  • Rendszerszintű gondolkodás, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás, alaposság
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Vállalatfinanszírozási és hitelintézeti munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

További információk:

  • A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.
  • Napi munkaidő: teljes munkaidős
  • A munkakör azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Corporate treasurer
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Jelentkezési határidő: 2021. 04. 20.

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.