4iG Nyrt. a magyarországi informatikai piac egyik meghatározó szereplője.

Validációs szakértő

    munkatársat keresünk csapatunkba.

Feladatok:

  • Számítógépes rendszerek validációja és a validált állapot fenntartása
  • A számítógépes laboratóriumi és gyártási rendszerek validált állapotának létrehozása, ill. a validált állapot fenntartása a rendszer teljes életciklusa során
  • Az új laboratóriumi és gyártási rendszerek informatikai követelményspecifikációjának definiálása
  • A számítógépes laboratóriumi és gyártási rendszerek data integrity megfelelőségének biztosítása
  • A számítógépes laboratóriumi és gyártási rendszerek információbiztonsági tesztelése és az előírásoknak megfelelő beállítása
  • Teszt protokollok írása (IQ, OQ, PQ) és végrehajtása
  • Validálási dokumentációk elkészítése
  • A számítógépes laboratóriumi és gyártási rendszerekkel kapcsolatos kockázatelemzések készítése, valamint az informatikai jellegű változások menedzselése
  • A rendszerekhez kapcsolódó informatikai probléma- és incidenskezelés
  • A rendszerek illetve adataik rendszeres felülvizsgálatának végrehajtása
  • A külső és belső minőségügyi auditokra való felkészítés támogatása, a rendszerek megfelelőségének prezentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, vagy vegyész, vagy vegyészmérnök, vagy gyógyszerész végzettség;
  • Szakmai tapasztalat a következő területen: informatikai rendszerek validálása
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Pontos, precíz, fegyelmezett munkavégzés;
  • Kimagasló folyamat és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás;
  • Kezdeményezőkészség, rugalmasság;
  • Nyitottság a pozícióval járó egyedi ismeretek megszerzésére

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Auditori tapasztalat és/vagy tanácsadói tapasztalat
  • Projekt vezetési tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalatügyfélorientált gondolkodás

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást, fejlődési lehetőséget
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600