ComplexIT Gyengeáramú és Informatikai Kft.
  • 1106 Budapest, Jászberényi út 45.

  • Vagyonvédelmi, gyengeáramú szerelő / telepítő

    Főbb feladatok, munkák:

      Gyengeáramú rendszerek kiépítésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető, tv, AV, strukturált hálózat, telefon stb.)

      A kiépített rendszerek ellenőrzése és karbantartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      · Riasztó vagy egyéb gyengeáramú rendszerek telepítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat

      · Önálló munkavégzés

      · Elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása

      · Elkötelezettség a magas minőségű ügyfélorientált projektek megvalósításában

      · Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      · Biztonságtechnikai, vagy egyéb műszaki végzettség

      · Informatikai alapismeretek (IP alapú rendszerek)

      · Hálózatépítési tapasztalat

      · Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga

      · Egyéb gyengeáramú rendszerek telepítési gyakorlata

      · B-kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      · Fizetett túlóra

      · Teljesítmény és hozzáállás orientált évenkénti bérkorrekció

      · Szabad hétvégék

      · Fejlődési, előrelépési lehetőség

      · Kihívást jelentő nagy volumenű projektek

      · Javarészt budapesti, vagy környékbeli telepítési helyszínek

      · Vidéki munkavégzés esetén kiküldetési napidíj

      · Céges autó a munkavégzéshez

      · Mobiltelefon

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint jelölje meg nettó bérigényét.