Munkatársat keresünk

Vagyonőr / kutyás vagyonőr

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft. a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem saját tulajdonú, létesítményfenntartó társasága munkatársakat keres Vagyonőr és kutyás Vagyonőr pozícióba. A munkavégzés helyszíne az egyetemváros, a munkaterület pedig maga a campus területén elhelyezkedő épületekben lévő objektumok.

    Ha szeretne ebben a nagy múltú felsőoktatási intézményben dolgozni, elkötelezett a munkáltatója iránt, feddhetetlen előéletű, akkor örömmel várjuk jelentkezését.

    Főbb feladatok:

    • az ingatlan meghatározott területén járőrözési feladatok ellátása,
    • a meghatározott épületekben a helyiségek zártságának ellenőrzése,
    • a diszpécser jelzése alapján a kapuk nyitása vagy zárása,
    • a biztonsági rendszerek riasztása esetén a helyszín ellenőrzése,
    • esemény, rendkívüli esemény esetén a szolgálati szabályokban foglaltak szerinti intézkedések megtétele.

    Amit biztosítunk:

    • az alapfizetésen kívül havonta minőségi prémiummal díjazzuk,
    • a próbaidő (30nap) lejárta után havonta cafeteria juttatást biztosítunk,
    • lehetőséget adunk az év végén kifizethető, akár az egy havi illetménnyel közel, megegyező összegű bónusz megszerzésére,
    • a törvényes jogszabályi előírásoknak megfelelően foglalkoztatjuk,
    • a munkavállalóval határozatlan idejű munkaszerződést kötünk,
    • a munka és formaruhát térítésmentes biztosítjuk (taktikai bakancstól egészen a télikabátig),
    • vidéki munkavállalók számára utazási hozzájárulást biztosítunk,
    • lehetőség van 12 illetve 24/48 órás szolgálati beosztásra.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • vagyonőr igazolvány,
    • szakmai tanúsítvány,
    • ápolt megjelenés,
    • önmagára és a környezetére is igényes munkavégzés,
    • jó fizikai állóképesség,
    • kutyás vagyonőröknél BH vizsgával rendelkező kutya.

Amit kínálunk:

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér havonta, cafeteria havonta

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1111 Budapest, Műegyetem rakpart 7-9.

  • érvényes vagyonőri igazolvány