DERIK HUNGÁRIA Kft.
  • Cégcsoportunk 1997 óta áll a vállalatok, kis üzletek, telephelyek és családok biztonságának szolgálatában. 2005 óta rendelkezünk ISO9001-es tanusítással. Bisnode AAA kategóriás cégként stabil szakmai, jogi, pénzügyi háttérrel rendelkezünk.
  • Munkatársat keresünk

    Vagyonőr

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Vagyonőröket keresünk építkezésekre, irodaházba, gyárak portaszolgálatára és üzlethelyiségek őrzésére.
      Pályázható területek:
      - Budapest (építkezés és irodaház)
      - Komárom (gyárak portaszolgálata)
      - Tatabánya (üzlet).

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      A pozíció betöltéséhez szükséges az érvényes vagyonőri igazolvány megléte.

    Amit kínálunk:

      Stabil, bejelentett munkahely.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Komárom-Esztergom megye

    A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük küldje el önéletrajzát.