TWE-HUNGÁRIA Kft.

Munkatársat keresünk

Vagyonőr/ Biztonsági őr

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Pátyi, százhalombattai és szigetszentmiklósi ipari parkba, azonnali kezdéssel, érvényes vagyonőri igazolvánnyal rendelkező munkatársakat keresünk. A feladat elsősorban tehergépjárművek be-és kiléptetésének felügyelete, járőrözés, tűzjelző kezelése.
    Saját alkalmazottas foglalkoztatás, utazási költségtérítés, jogszabályban előírt túlóradíj, fizetett egészségügyi és rendes szabadság, 24/48 beosztású szolgálati rend!
    Jelentkezés kizárólag e-mailben önéletrajz, elérhetőség és a jelentkezés helyszínének megjelölésével!
    Részletekről érdeklődés telefon: +3630-987-0308 (csak munkanapokon: 09-15.00 közötti időben!!!!!)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    érvényes vagyonőri igazolvány, fegyelmezett és szabálykövető magatartás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1098 Budapest, Fehérakác utca

Havi nettó fizetési keret:

240 000 HUF

érvényes vagyonőri igazolvány