A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság
munkatársat keres

budapesti munkahelyre

vagyonkezelési mérnök

munkakörbe, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

A vagyonkezelési munkatárs feladatai:

  • részt vesz a NIF Zrt. vagyonátadásainak lebonyolításában, elvégzi a lehatárolási tervek vizsgálatát, egyeztetését, adatállományokat állít össze és kezel ezzel kapcsolatosan
  • a NIF beruházásai során kialakult építményeket azonosítja a térképeken
  • kapcsolatot tart az egyes hatóságokkal és a vagyonkezeléssel összefüggésben a partnerekkel

Elvárások:

  • mérnöki végzettség vagy földmérő technikusi végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, teljes körű gyakorlati ismeretek excel felhasználás terén,
  • adatrendszerezési, adatállományok összeállításban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • hatékony, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • 5 év szakmai tapasztalat,
  • építőmérnöki végzettség és gyakorlat
  • földmérő mérnöki végzettség és gyakorlat
  • földhivatali gyakorlat
  • SAP rendszer ismerete

Ideális jelöltünket továbbá

  • problémamegoldás,
  • felelősségtudat,
  • teljesítményorientáció,
  • együttműködési készség,
  • kiváló kommunikációs és koordinációs készség,
  • szervezettudatosság jellemzi.

    A társaság a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és választható béren kívüli juttatásokkal honorálja.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Földmérés, Geodézia
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A megjelenéstől számított 4 héten belül a "Jelentkezem" gombra kattintva a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.