Vagyonbiztosítási kárügyintéző

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Lakás- és vagyonkárokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • az ügyfelek kárigényeinek telefonon történő fogadása és a kárügyekkel kapcsolatos tájékoztatások adása,
  • a szakértői szemlét, illetve a megfelelő ellenőrzést követően a kárigények teljesítése.
  • Ezenkívül a biztosítási szerződések tartalmának (egyedi záradékok, önrészek, feltételek) ellenőrzésében,
  • a kárszakértőkkel, felülvizsgálókkal, társosztályokkal történő kapcsolattartásban és
  • az ügyféllevelezések lebonyolításában is számítunk Rád.

  • középfokú végzettséggel,
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • ügyfélközpontú a gondolkodásmódod és pozitív a hozzáállásod,
  • nyitott vagy új ismeretek megszerzésére, fejlődésre,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz, írásban és szóban egyaránt,
  • minőségi munkáddal, szívesen képviselsz egy nagymúltú céget.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál korábban biztosítónál hasonló területen,
  • könnyen megtalálod a hangot másokkal,
  • hiszel a csapatmunka erejében, szívesen segítesz másoknak,
  • rugalmasan kezeled a változásokat, vagy generálod azokat

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mi hosszútávon számítunk Rád,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafeteria, egészségbiztosítás),
  • egy dinamikus csapat részese lehetsz,
  • lehetőséget biztosítunk szakmai és kommunikációs tudásod fejlesztésére,
  • megbecsüljük a munkádat (teljesítménybér, jutalom, elismerés),
  • üdvözlünk, ha pályakezdő vagy,
  • korszerű, modern környezetben dolgozhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest