Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ÜZLETVEZETŐ SZOLNOK

Főbb feladatok, munkák:

    A H&M-nél üzletvezetőként ugyanúgy a te felelősséged maximalizálni az eladási lehetőségeket és az üzleted jövedelmezőségét, mint lekövetni az eredményeket. Biztosítod a lehető legmagasabb szintű vásárlói kiszolgálást és meggyőződsz arról, hogy a visual merchandising az irányelveknek megfelelően van elvégezve. Emellett menedzseled a toborzást, a betanítást és a fejlődést az eladóknak és a manager csapatnak is.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Van tapasztalatod a kereskedelemben, vagy nagy létszámú csoport vezetésében (több mint 10 ember)

És ezen felül:

  • Tudod növelni az eladást és minimalizálni a költségeket.
  • Magas szintű kiszolgálást tudsz biztosítani a vásárlók számára,
  • Meg tudod határozni és kontrollálni a rövid és hosszú távú célokat,
  • Jó munkaszervezés és önállóság jellemez,
  • Szereted az új kihívásokat és felelősséget vállalsz a döntéseidért,
  • Képes vagy több, egy időben zajló feladatot elvégezni,
  • Van tapasztalatod munkavállalók betanításában és fejlesztésében,
  • Van tapasztalatod a csapatod motiválásában és pozitív kapcsolatok kialakításában,
  • Megvan benned a hajlandóság a több műszakos beosztás vállalására (hétvégente is)

Amit ajánlunk Neked:

  • Határozott idejű munkaszerződés a meghosszabbítás lehetőségével
  • Rugalmas munkaidő
  • Cégen belüli tréningek
  • Részvételi lehetőség a munkavállalói fejlesztési programban
  • Dolgozói kedvezmény
  • Kedvezményes sportbérlet vásárlási lehetőség
  • Hűség program azoknak a munkavállalóknak, akik régóta dolgoznak nálunk

    JELENTKEZZ MOST, KEZDJ EL DOLGOZNI A SAJÁT STÍLUSODBAN!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Ha szeretnéd használni a fent említett készségeket és még többet tanulni a divat eladás vezetőjétől - jelentkezz ma a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzletvezető (Szolnok)
  • Rövid pozíció név: Üzletvezető
  • Hirdető cég: H&M Hennes & Mauritz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: A H&M-nél üzletvezetőként ugyanúgy a te felelősséged maximalizálni az eladási lehetőségeket és az üzleted jövedelmezőségét, mint lekövetni az eredményeket. Biztosítod a lehető legmagasabb szintű vásárlói kiszolgálást és meggyőződsz arról, hogy a visual merchandising az irányelveknek megfelelően van elvégezve. Emellett menedzseled a toborzást, a betanítást és a fejlődést az eladóknak és a manager csapatnak is.
  • Elvárások: Van tapasztalatod a kereskedelemben, vagy nagy létszámú csoport vezetésében (több mint 10 ember)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: H&M Hennes & Mauritz Kft.>