Samsung mobiltelefon üzletágát képviselő,
Magyarországi hálózata munkatársat keres

Üzletvezető

munkakörbe, miskolci márkaboltjába

    Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

    A Strong & Unique Kft., Samsung Experience Store üzletágának csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére az értékesítés területén.
    Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz.

    A kiváló ügyfélélmény biztosítása mellett, a munkakör célja az üzlet mindennapi munkájának támogatása a márkabolt vezetésében és irányításában.

    Kiemelt feladatai közé tartozik az értékesítésen túl az üzletben dolgozó kollégák fejlesztésében, támogatásában való szerepvállalás és teljes felelősségvállalás az üzlet működéséért.

ABBAN SZÁMÍTUNK RÁD, HOGY:

  • a Samsung ügyfelei élményként éljék meg az üzletben történő ügyintézést,
  • a betérők teljeskörű igényfelmérésben részesüljenek, ami alapján megtalálod, bemutatod és értékesíted számukra a hozzájuk legjobban illő terméket
  • az üzletágvezető iránymutatásai alapján az üzletben dolgozó kollégák fejlesztésével segíted a csapat és az egyén, minőségi és mennyiségi célok elérését,
  • figyeled a munkatársaid által alkalmazott gyakorlatot, megosztod velük a legjobb praktikákat és támogatod őket az elsőrangú ügyfél kiszolgálás elsajátításában,
  • megvalósulnak a Samsung által előírt értékesítési módszerek és folyamatok.

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • szeretnél és tudsz is felelősséget vállalni egy csapatért, a közös eredményekért
  • vonz a versenykörnyezet, folyamatosan keresed a lehetőséget a fejlődésre
  • motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb eredményt elérni
  • nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed
  • legalább alapszinten megérted az angolt és egy kicsit beszéled is
  • vannak felhasználói számítógépes ismereteid és nem ijedsz meg a rendszeres használatától

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelent, ha dolgoztál már hasonló területen, esetleg üzletvezető pozícióban vagy érdekel a mobilkommunikáció világa.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz

Egyéb információ az állásról:

    Cégünk értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Miskolc