Szeretnél üzletvezetője lenni egy piacvezető prémium csokoládé első hazai márkaboltjának?
Ez a TE nagy lehetőséged!

ÜZLETVEZETŐ / STORE MANAGER

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű üzlet irányítása
  • Alkalmazottak kiválasztása, betanítása, fejlesztése és motiválása
  • Termékek aktív értékesítése és a vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • Áruátvétel és értékesítés, és a leltározás előkészítése és lebonyolítása
  • A bolti készlet optimalizálása
  • Árú minőségének rendszeres ellenőrzése
  • A bolt működésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat vezetői pozícióban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat
  • Exkluzív környezetet, exkluzív termékeket
  • Folyamatos fejlődést
  • Változatos feladatokat
  • Barátságos légkört

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló profilú cégnél vezetői pozícióban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület