Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Üzletvezető (SOPRON)

    A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, amely jelenleg mintegy 148.000 munkatársat foglalkoztat a világ 63 országában.

    Mivel folyamatosan terjeszkedünk, mindig szükségünk van új tehetségekre – a cég minden területén. Csatlakozz hozzánk, ehhez az inspiráló, pörgős, izgalmas, folyamatosan változó környezethez, ahol a karrier lehetőségek határtalanok.

    Üzletvezetőként a Te feladatod, hogy maximalizáld üzletedben a bevételi lehetőségeket. Felelős vagy a KPI célok eléréséért. Biztosítod a H&M irányelveinek megfelelő prezentációt csapatod segítségével és gondoskodsz róla, hogy a vásárló mindig inspiráló környezettel találkozzon, ahol öröm a vásárlás.

    A munkatársak felvételének, képzésének, fejlesztésének és az utánpótlás megtervezésének irányítása és végrehajtása is a Te kezedben van.

    • Minimum 2 év tapasztalattal rendelkezel kereskedelmi üzlet vezetésében vagy nagy létszámú csoport vezetésében (körülbelül 15-20 fő) a vásárlói kiszolgálás területén.
    • Vezetőként példakép vagy a csapatod számára.
    • Jártas vagy a rövid- es hosszútávú tervezésben is.
    • Versenyző típus vagy és hiszel a csapatmunkában.
    • Van tapasztalatod a merchandising területén és naprakész vagy a divatot illetően.
    • Nem félsz önállóan kezdeményezni.
    • A gyorsaság a véredben van.
    • Képes vagy több, egy időben zajló feladat koordinálására es a prioritásokkal való hatékony munkára.
    • Nyomás alatt is megtartod a fókuszt.
    • Egyenesen és meggyőzően kommunikálsz.
    • Kreatív vagy es nyitott az új dolgokra.
    • Támogatod, motiválod es inspirálod kollégáidat.
    • Elérhető vagy esténként és hétvégén is.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sopron

Ha szeretnéd használni a fent említett készségeket és még többet tanulni a divat eladás vezetőjétől – jelentkezz ma!

Ha többet szeretnél tudni a pozicióról térj vissza a weboldalunkra és tölts el egy napot Beccaval.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzletvezető (Sopron)
  • Rövid pozíció név: Üzletvezető
  • Hirdető cég: H&M Hennes & Mauritz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Sopron
  • Feladatok: Üzletvezetőként a Te feladatod, hogy maximalizáld üzletedben a bevételi lehetőségeket. Felelős vagy a KPI célok eléréséért. Biztosítod a H&M irányelveinek megfelelő prezentációt csapatod segítségével és gondoskodsz róla, hogy a vásárló mindig inspiráló környezettel találkozzon, ahol öröm a vásárlás. A munkatársak felvételének, képzésének, fejlesztésének és az utánpótlás megtervezésének irányítása és végrehajtása is a Te kezedben van.
  • Elvárások: Minimum 2 év tapasztalattal rendelkezel kereskedelmi üzlet vezetésében vagy nagy létszámú csoport vezetésében (körülbelül 15-20 fő) a vásárlói kiszolgálás területén. Vezetőként példakép vagy a csapatod számára. Jártas vagy a rövid- es hosszútávú tervezésben is. Versenyző típus vagy és hiszel a csapatmunkában. Van tapasztalatod a merchandising területén és naprakész vagy a divatot illetően. Nem félsz önállóan kezdeményezni. A gyorsaság a véredben van. Képes vagy több, egy időben zajló feladat koordinálására es a prioritásokkal való hatékony munkára. Nyomás alatt is megtartod a fókuszt. Egyenesen és meggyőzően kommunikálsz. Kreatív vagy es nyitott az új dolgokra. Támogatod, motiválod es inspirálod kollégáidat. Elérhető vagy esténként és hétvégén is.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-04
Állás, munka még: H&M Hennes & Mauritz Kft.>