A B40 FITNESS www.b40.hu az első komplex fitness központ Hatvanban, kétszintes, közel 850m2-es alapterületű komplexum. Teljes légkondicionálás, gépi szellőztetés, RCF hangtechnika, TechnoGym Personal Selection fitness gépek, kényelmes és látványos belső terek, igényes öltözők és mosdók, shop, recepció, kávézó, kerékpártároló és ingyenes, kamerákkal őrzött belső parkoló várja azokat, akik igénylik a testmozgást, az egészséges életmódot.

A ma legnépszerűbb alakformálás, cross training, CrossFit, Dinamikus Hatha Jóga, Dupla step, FitFight, Gymstick, Spinning, Streching, TRX muscle, Zumba, személyi edzések érhetők el a fitness központban, viszont vannak még kihasználatlan terek és udvar, amely akár komoly rendezvények szervezésére is alkalmas.

Egyrészről a piaci igények növekedése, másrészről a komoly növekedési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére:

ÜZLETVEZETŐ

Legfőbb cél biztosítani a vendégek tökéletes kiszolgálását a költségek optimális szinten tartásával, továbbfejleszteni a B40 működését (ha ehhez szükséges valamilyen átalakítás, fejlesztés, megoldható), kihasználni a benne rejlő potenciált (csoportos órák, edzőterem, kávézó és rendezvények), amely célja a térség legjobb, legkiemelkedőbb fitness központjává válni.

E program megvalósítása méltó kihívás lehet egy ambiciózus, tulajdonosi szemlélettel és gondolkozásmóddal rendelkező üzletvezető szakembernek.

Feladatok

  • A fitness komplexum, shop és kávézó teljeskörű irányítása, a munkafolyamatok koordinálása
  • Új stratégia kialakítása
  • A fitness központ marketing-tevékenységének irányítása a forgalom- és vendégszám növelése érdekében
  • A meglévő vendégek megtartása, közösségépítés
  • Dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete
  • Új munkatársak kiválasztása, felvétele, betanítása, motiválása
  • Higiéniai, munkaügyi, munkavédelmi előírások maximális betartatása
  • Rendezvények zökkenőmentes lebonyolításának biztosítása
  • Költségek tervezése, beszerzések ütemezése
  • Pénzügyek napi szintű menedzselése
  • Időszakos beszámolók, jelentések készítése a tulajdonosok számára

Elvárások

Az ideális jelölt mind sport, mind vendéglátóipari tapasztalattal rendelkezik, van elképzelése arról, hogyan kell jól működtetni egy fitness komplexumot, továbbá hosszú távon gondolkodik, amihez itt adott a nyugalom, a jó hangulat, a szép és igényes környezet.

  • Szakmai végzettség
  • 3-5 év üzletvezetői gyakorlat vendéglátásban, szállodaiparban vagy sportlétesítmény üzemeltetésében
  • Hatvani vagy környéki lakhely előnyt jelent

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, akinek fontos, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú, biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú, családias (nem multi) cégkultúrát ajánlunk, továbbá forgalmi jutalékot, így lényegében egy jó alapokon lévő vállalkozást fejleszthet saját befektetés nélkül.

  • Fix fizetés + forgalmi jutalék
  • Szükség esetén cégautó
  • Nagyfokú önállóság
  • Anyagilag stabil háttér
  • Családias hangulatú, fiatalos csapat
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Hatvan

Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Üzletvezető” -ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne váltani?
  2. Mi az, ami megtetszett önnek a hirdetésünkben?
  3. Milyen eredményekre a legbüszkébb szakmai múltjából?
  4. Mik a legfontosabb elvárásai egy munkahellyel szemben, annak érdekében, hogy hosszú évekig ott dolgozzon?