Üzletvezető (RESERVED - BUDAPEST)

LPP Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

1131 Budapest, Babér utca 1.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd
  • Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása
  • Magas szintű ügyfélközpontúság megvalósítása
  • Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • Adminisztratív feladatok (beosztások /rendelések/ statisztikák /elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése)

Téged keresünk, ha:

  • Szereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket!
  • Rendelkezel minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább társalgási szinten beszélsz angolul
  • Visual merchandising tevékenységben jártas vagy
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód tulajdonosa vagy
  • Példa értékű teherbírással, rugalmassággal rendelkezel

Miért jársz jól velünk?

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést nyújtunk számodra
  • Helyi tömegközlekedési bérletet szolgáltatunk
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai képzések, rendszeres tréningek várnak Rád
  • Vásárlási kedvezményben részesülsz
  • Helyet biztosítunk, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.