Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, immár 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 223 üzletet üzemeltet országszerte.

A következő üzletünkbe:

Kapuvár

az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:

Üzletvezető

Az Ön feladata

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • munkatársak vásárlóközpontú vezetése, motiválása, tudatos képzése
  • az üzlet zavartalan működésének biztosítása, teljes körű vezetői feladatainak ellátása
  • az üzlet gazdasági szempontok alapján történő vezetése
  • rendelések, készletek kezelése, készletgazdálkodás
  • munkaerő beosztás tervezése
  • pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása
  • leltárak pontos, precíz végrehajtása
  • adminisztrációs feladatok

Az Ön profilja

  • középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny
  • vevőközpontú szemlélet
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem
  • ápolt megjelenés
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet,
  • versenyképes jövedelmet és teljesítményösztönző prémiumot,
  • fejlődési lehetőséget,
  • változatos, érdekes munkát.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kapuvár

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát az üzlet és a munkakör megjelölésével a megjelenéstől számított két héten belül szíveskedjen megküldeni társaságunk központjába, az alábbi címek valamelyikére.