PANNONIA INFERIOR Kft.

Idegenforgalmi és Vendéglátóipari cég

Üzletvezetőt

keres!

A pozíciók betöltésének nem feltétele a vendéglátós végzettség, a tapasztalatot többre tartjuk.

Ha úgy érzed, Az vagy, Akit keresünk, Várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Étterem teljeskörű vezetése
  • Napi üzletmenet megszervezése, irányítása és felügyelete
  • Részvétel a napi éttermi munkában, rendezvényeken
  • Munkatársak irányítása, támogatása, oktatása
  • Nyitási, zárási folyamatok elvégzése, kontrollálása
  • Beosztás elkészítése
  • Beszerzési feladatok ellátása
  • Rendelések összeállítása egyeztetése, áru átvétel felügyelete
  • Leltározás
  • Árképzés, árajánlat készítés, kalkulációk elkészítése
  • Apartmanok kezelése, szálláskiadás
  • Catering szolgáltatás divízió fejlesztése
  • Költségek optimális szinten tartása, „jó gazda szemlélet” szerinti gazdálkodás
  • Újító ötletek a folyamatos fejlődéshez, forgalom növeléséhez

Elvárások:

  • Üzletvezetői tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Eredmény orientált gondolkodás
  • Rendszerben gondolkodás, önálló döntéshozás képessége
  • Kedves, határozott, nyugodt személyiség
  • Felszolgálási gyakorlat
  • Kiváló kommunikáció írásban, és szóban angol/ német és vagy horvát nyelven
  • Problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Gyors, gyakorlatias munkavégzés, hosszútávú elkötelezettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Több idegen nyelv ismerete, német, angol, horvát, orosz
  • Releváns külföldi tapasztalat
  • Előző munkahelyektől kapott ajánlólevél, referencia

Amit kínálunk Neked:

  • Biztonság, stabilitás
  • Magas, biztos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • Családias légkör
  • Összetartó csapat, 10-12 éves törzsgárda
  • Gasztronómiai élmények, tapasztalatok
  • Prémiumrendszer
  • Biztosítás a Cég finanszírozásában
  • Munkába járás 100% támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Horvát (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Harkány

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, bérigény megjelöléssel, a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.