Pályáznék.com Kft

Munkatársat keresünk

ÜZLETVEZETŐ

pozícióba hamarosan nyíló vadonatúj zuglói artizán pékségünkbe.

FELADATOK

Mit kell tudnia nálunk egy üzletvezetőnek ?

  • képes irányítani egy péküzem és egyben vendéglátóhely működését
  • többéves, lehetőleg több helyen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Van fogalma a hagyományos (kovászos) és újabb sütőipari technológiákról,
  • képben van a péktermékek és egyéb vendéglátóipari készítmények előállításhoz szükséges alapanyagforrásokkal és azok lehetséges beszerzésével
  • ismeri a specialty kávék világát
  • otthonosan mozog a prémium minőségű delikátesz termékek beszerzésében, értékesítésében
  • alkalmas pontos, napi szintű gyártási terv elkészítésére, betartására és betartatására

ELVÁRÁSOK

  • munkája precíz és igényes, a magas és állandó minőséget minden körülmények között szem előtt tartja
  • a vendéglátás számára hivatás, ami folyamatos fejlődésre, újdonságok kipróbálására ösztönzi
  • számítástechnikában, vendéglátós szoftverkezelésben jártas, azt jól kezeli

AMIT KÍNÁLOK

  • A kézműves pékségünk első embere leszel
  • ideális munkakörnyezet, modern gépek és eszközök
  • személyre szabott, kényelmes, modern munkakörülmények
  • a kínálat és üzletpolitika közös kialakítása a tulajdonosokkal
  • szakmai szabadság
  • lehetőség új módszerekkel, termékekkel való kísérletezésre, megújulásra
  • családias hangulat, igényes vendégkör
  • bejelentett állás, korrekt fizetés, élhető munkarend

CÉGINFORMÁCIÓ

A Breadpit Zugló újonnan nyíló péksége és vendéglátóhelye lesz. Csatlakozz!

Üzletvezetőnket személyes beszélgetés során fogjuk kiválasztani. A szakképesítés nem követelmény, a profizmus igen. Kezdés: azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha fenti feltételeknek megfelelsz és tetszik az, amit kínálunk, kérlek jelentkezz írásban fényképes önéletrajzoddal, amelyben jelöld, hogy ÜZLETVEZETŐ pozícióra jelentkezel.
Ha a fentiekben nem ismersz magadra, akkor kérlek ne keress, mert csak rabolnánk egymás idejét. Nagyon várjuk jelentkezésedet!