Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nettrade Kft.

Nettrade Kft. 1990-es alapítású magyar tulajdonú, kereskedelmi cég, a KreatívJáték online és offline áruház üzemeltetője. Több nagy múltú, magas színvonalú márka magyarosszgi képviselete.

Üzletvezető

Főbb feladatok, munkák:

    Évek óta sikeresen működő budapesti 400nm-es játékáruházunkba keresünk üzletvezetőt. A KreatívJáték Játékáruház Óbudán kiemelkedő mínőségű termékkínálatának, magas színvonalú szolgáltatásának megörzéséhez keresünk új, lendületes üzletvezető munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Magas szakmai színvonalú vövőkiszolgálás

    - Munkatársak toborzása, kiválasztása képzése, fejlődésük biztosítása

    - Áruház napi üzletszerű müködésének ellátása

    - Munkatársak munkarendjének, beosztásának kialakítása

    - Üzlettér rendbentartása

    - Adminisztratív és tervezési feladatok ellátása, nyomonkövetése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Kereskedelmi, boltvezetői képesítés

    - Minumum 3 év szakmai gyakorlat

    - Jó kommunikációs képesség

    - Értékesítési szemlélet

Amit kínálunk:

    - Versenyképes, forgalomarányos bérezés

    - Szakmai fejlődés, képzés lehetősége

    - Nagyfokú önálló munkavégzés

    - Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bécsi út 118./A

Fényképes önéletrajz, motivációs levéllel.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzletvezető
  • Rövid pozíció név: Üzletvezető
  • Hirdető cég: Nettrade Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Évek óta sikeresen működő budapesti 400nm-es játékáruházunkba keresünk üzletvezetőt. A KreatívJáték Játékáruház Óbudán kiemelkedő mínőségű termékkínálatának, magas színvonalú szolgáltatásának megörzéséhez keresünk új, lendületes üzletvezető munkatársat.
  • Elvárások: - Magas szakmai színvonalú vövőkiszolgálás - Munkatársak toborzása, kiválasztása képzése, fejlődésük biztosítása - Áruház napi üzletszerű müködésének ellátása - Munkatársak munkarendjének, beosztásának kialakítása - Üzlettér rendbentartása - Adminisztratív és tervezési feladatok ellátása, nyomonkövetése
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-14
Állás, munka még: Nettrade Kft.>