BELVÁROSI LIPÓTI PÉKSÉGÜNKBE

ÜZLETVEZETŐ

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Főbb feladatok:

  • az üzlet napi működésének biztosítása;
  • az áru rendelése, mennyiségi és minőségi átvétele, előírás szerinti áruprezentáció;
  • vevők kiszolgálása;
  • az üzletben dolgozó 6-8 fős csapat munkájának megszervezése, heti beosztások elkészítése, beosztottak irányítása, motiválása;
  • adminisztrációs, szervezési feladatok elvégzése;
  • az üzlet nyitása, zárása és üzemeltetése a HACCP, illetve a biztonsági és vagyonvédelmi előírásoknak megfelelően;
  • napi jelentés készítése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • lehetőleg kereskedelemben szerzett, vezetői tapasztalat;
  • motivációs készség;
  • felelősségtudat;
  • lelkes és önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, pontosság, precizitás;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;

Amit kínálunk:

  • 10 éve stabilan működő, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonosi háttér;
  • versenyképes jövedelem;
  • béren kívüli juttatás;

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest