A TATUUM egy ruházati márka a kiváló minőséget, az univerzális tervezést és a természetes anyagokat kedvelő emberek részére. Termékei azon nők és férfiak számára készülnek, akiknek fontos a divat és a kényelem, akik méltányolják a gondos kivitelezést.

A TATUUM kollekciók időtlenek, funkcionálisak és kivételesek. Hódolnak az egyszerűségnek, a kitűnő ízlésnek, egyszerre tartósak és jó minőségűek. A legújabb trendeket követve a Városi Elegáns kollekciónkban gyakran alkalmazunk avantgárd mintákat.

A vásárlók egyedülálló személyiségét szem előtt tartva a TATUUM tervezői ötvözik a legújabb trendeket a klasszikus mintákkal. A termékeken a legdivatosabb színek és árnyalatok széles skálája figyelhető meg, kezdve a földszínektől, egészen a sportos tengerészkékig, a pirosig, valamint a fekete és fehérig. A TATUUM kizárólag a legkitűnőbb természetes anyagokat használja termékeihez, ilyen a gyapjú, a pamut, a len és a selyem. A legújabb technológiák alkalmazása révén új és érdekes tervezésű, egyedülálló színeket és érdekes textúrákat felvonultató, változatos kollekciók megalkotására nyílik lehetőség. Valamennyi kollekció széles választékban kínál termékeket a legkülönbözőbb alkalmakra: irodába, baráti találkozókra vagy esti kikapcsolódásra egyaránt. Továbbá számos lehetőséget nyújt a vásárlók igényeinek megfelelő egyedi kombinációk létrehozására. Kiegészítők széles választéka teszi még teljesebbé a kollekciókat, gazdagabb és érdekesebb összeállítást kínálva.

Üzletvezető helyettes

Főbb feladatok:

  • üzlet nyitása, zárása
  • áru kipakolása, visual merchandising
  • riportok, kimutatások készítése
  • kirakatrendezés
  • üzletvezető munkájának segítése
  • csapat koordinálása
  • vásárlók szakszerű tájékoztatása, magas színvonalú kiszolgálása
  • kasszázás

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • szorgalom, elkötelezettség és lelkesedés
  • precizitás
  • csapatszellem
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelenthet:

  • kereskedelemben szerezett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos, vidám csapat, jó munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem
  • előreléphetési lehetőség
  • tréningek
  • előre megírt, egy havi beosztás
  • azonnali munkakezdés
  • bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • próbaidő lejárta után 50%-os dolgozói kedvezmény

Munkavégzés helye:

  • Budapest – ARÉNA PLÁZA
  • Budapest, Kerepesi út 9, 1087

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 Kerepesi út 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.