Glória Trade Kft.
  • Nyílászárókereskedelmi cégünk 3 ország 42 pontján üzemeltet üzleteket, ahova mindig a legjobbakat keressük. Ha megtaláljuk őket, meg is fizetjük.

  • Üzletvezető helyettes - Pécs

    Főbb feladatok, munkák:

      Értékesítés, Kereskedelem!

      Egy bejáratott, jó forgalmú üzletben kell jónak lenned- akkor vagy a mi emberünk!

      Vásárlók tájékoztatása, informálása, árajánlatkészítés, áruérkeztetés, árukiadás, leltár, az üzletvezetőd támogatása mindenben, boltközi áruszállítás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Legyél jó kolléga, nyitott, tudj tanulni és dolgozni.

      Legyél jó kereskedő!

      A jó kereskedő felkészült, korrekt magatartást mutat, hosszú ávon gondolkodik, tisztességes szemllélettel bír.

      Hogy hol és mit tanultál, számunkra másodlagos.

      Nyílászárókereskedelmi vagy kivitelezői múlt és kapcsolatrendszer természetesen előny, de nem feltátel.

      Nálunk mindent megtanulhatsz!

      B kategóriás jogosítvány szükséges.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Ha a kereskedelemből vagy az építőiparból jössz, az nyilván előny.

      Ha hasonló területen kapcsolatokkal bírsz, az nagy előny.

      De nem feltétel egyik sem.

      Nálunk minden megtanulhatsz!

    Amit kínálunk:

      Először is: ha jól teljesítesz, akkor nagyon jól megfizetünk.

      Ezen kívül egy álomszép üzletben dolgozhatsz, kiváló csapatban, profi háttértámogatással.

      Mi hosszú távra gondolkodunk, és ilyen kollégát is keresünk.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Pécs

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Fényképes önéletrajzokat várunk!