P. DUSSMANN Kft.

Német tulajdonú cég

Élelmezési ágazata

Üzletvezető helyettes

Főbb feladatok, munkák:

    Élelmezési üzem (kórházi konyha) napi feladatainak irányítása és ellenőrzése az üzletvezető irányítása alapján, (reggeli, ebéd, vacsora) biztosítása az év minden napján

    tálalás szakmai felügyelete, kapcsolattartás, egyeztetés a megrendelő vezető dietetikusával, valamint az osztályos dietetikusokkal

    Az egyéni tálcás tálalási rendszer szakmai felügyelete (jelenlét és irányítás a tálalás alatt)

    gazdálkodás, a megadott keretek között

    Az üzletvezető irányítása alatt a konyha szakmai munkájának optimális szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    felsőfokú szakmai végzettség

    3-5 éves szakmai, és vezetői gyakorlat

    számítógépes élelmezési program (QB), valamint Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

    precíz, pontos, dinamikus munkavégzés

    vezetői rátermettség, határozottság, önállóság, jó kapcsolatteremtő képesség,erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

    Munkakezdés: 2020 március

    Lehetőleg budapesti lakhely

    folyamatos munkarend napi 8 órában, változó munkakezdéssel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Közétkeztetés, Üzemeltetés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1144 Budapest

Fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheti el számunkra bérigény megjelölésével.