Az Oysho azoknak a nőknek a kreatív és spontán személyiségével áll kapcsolatban, akik készek stílusukat egész ruhatárukba átültetni. Az Oysho üzletei világosak, levegősek és tapintható a barátságosság, a kényelem és a márka összetéveszthetetlen kisugárzása annak érdekében, hogy vásárlóink kellemes légkörben megtalálhassák mindazt, amit keresnek.

Budapesti FLAGSHIP üzletünk vezetői csapatába kereskedelemben szerzett VEZETŐI TAPASZTALATTAL rendelkező

ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Feladataid az üzlet működésének biztosítása, az üzlettér és termékek rendezése, a kereskedelmi célok elérése és a csapat irányítása lesznek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A pozíció betöltéséhez hasonló területen szerzett vezetői munkatapasztalat mellett legalább középszintű, magabiztos angolnyelv tudás szükséges.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezz, ha kellemes környezetben szeretnéd kereskedelmi karriered a következő szintre vinni.