ARANYABLAK KFT.

Üzletvezető - Győr

    Stabil háttérrel, országos hálózattal rendelkező nyílászárókat és árnyékolástechnikai termékeket gyártó és forgalmazó cégünk, győri üzletébe üzletvezető kollégát keres.

    Az üzlet zavartalan működésében való részvétel, szervezés, irányítás, ügyfelek gyors és pontos kiszolgálása, árajánlatok készítése, raktározás, árukiadás, megrendelések kezelése, kapcsolattartás a központtal a fő feladat.

Feladatok:

    Feladatok:
    • igényfelmérés, tanácsadás, vásárlók kiszolgálása
    • árajánlatok készítése
    • üzlet napiszintű feladatainak az ellátása: pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelés

Elvárások:

  • kereskedelmi és ügyfélcentrikus szemléletmód
  • nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • teljesítmény orientált szemlélet
  • pontosság és felelősség tudat
  • megbízhatóság

Előny:

  • kereskedelemben, építőiparban vagy hasonló területen szerzett munka tapasztalat

Amit kínálunk:

  • országos lefedettségű, stabil hátterű cég
  • hosszú távú munkalehetőség
  • átlagon felüli bérezés
  • Nem gond, ha nincs ebben a termékkörben tapasztalatod, cégünk segítséget nyújt a betanulásban és a képzésben!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr