GRAVITÁCIÓ KFT.
  • A Gravitáció Kft. 1984-ben alakult. Kezdetben épületgépészeti kivitelezéssel foglalkoztunk, majd 1989-től kezdtünk el kereskedelmi tevékenységet folytatni, 1996-tól pedig kiemelten épületgépészeti termékek nagykereskedelmi forgalmazásával is foglalkozunk.
    Fürdőszoba- és szaniter áruházunk Szombathely legnaprakészebb kínálatával várja az építkezőket/felújítókat.

  • Csatlakozz hozzánk

    Üzletvezető

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      A munkakörödbe az alábbiak fognak tartozni:

      • Biztosítod a lehető legmagasabb szintű kiszolgálást a vásárlók számára,
      • Alakítod az eladási célokat, költségvetési terveket, és a hozzá kapcsolódó marketing stratégiát, hogy optimalizálni tudd a profitot,
      • Biztosítod, hogy az üzleti tevékenységek a szabályoknak megfelelően működnek (termékprezentáció, eladási tevékenységek, kampányok, készletek és nyomonkövetés),
      • Gazdája vagy a toborzásnak, a betanításnak és a fejlődésnek az eladók, az irodai és raktári dolgozók esetében is,
      • Biztosítod, hogy minden irodai tevékenységet a szabályoknak megfelelően végeztek (személyzeti tervezés, pénztár, árcsökkentés, áruszállítás, biztonsági és védelmi rutinok),
      • Nyomon követed a fürdőszoba piac aktualitásait
      • Példakép vagy a csapatod számára.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Csatlakozz hozzánk, ha:

      Mint mindenki a Gravitációnál, reméljük, hogy Te is kereskedelmi szemlélettel rendelkezel, emellett nyitott és őszinte vagy. Fontos, hogy jó kommunikációs képességekkel rendelkezz, valamint hogy képes legyél csapatban is hatékonyan dolgozni! Az optimizmus és a munka iránti szenvedély egyaránt nagyon fontos!

      Az alábbiakra lesz szükséged:

      • Kereskedelmi és/vagy logisztikai végzettséged 3-5 év tapasztalattal párosul
      • Cél- és eredményorientált vagy,
      • Képes vagy kommunikálni az elvárásokat és a szükséges információkat a csapatodnak,
      • Egyenes, empatikus és elkötelezett vagy a vállalat és a csapatod iránt is,
      • Jó munkaszervezés és önállóság jellemez,
      • Képes vagy hatékonyan priorizálni és megtervezni a munkafolyamatokat,
      • Meg tudod határozni és kontrollálni a rövid- és hosszú távú célokat,
      • Átgondolt, pontos munkavégzés jellemez,
      • Elkötelezett vagy a folyamatos fejlődés mellett.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • A csempe-szaniter kereskedelemben/fürdőszoba szalonban szerzett szakmai tapasztalat
      • Burkolattervező program ismerete (Visoft)
      • A piaci környezet (gyártók, beszállítók) ismerete
      • Tárgyalási szintű német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      A Gravitáció legtrendibb telephelyét tervezzük Rád bízni – annak harcedzett csapatával együtt.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9700 Szombathely, Uzsoki utca

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk csatold fényképes önéletrajzodat!