GLOBUS Konzervipari Zrt.
Debrecen belvárosában hamarosan nyitó, fiatalos, egyedi termékkínálatú, vendéglátóipari üzletünkbe, mely a Globus Konzervipari Zrt. leányvállalata, keresünk

ÜZLETVEZETŐ

munkatársat.

A feladataid lesznek:

  • Önállóan működtetni, szervezni a vendéglátó üzlet működési folyamatait.
  • Ellenőrizni és irányítani a beszerzést, értékesítést és a raktározást.
  • Gondoskodni a belső- és külső kapcsolatokról, biztosítani a gazdasági és dokumentációs szabályokat.
  • Tartani a kapcsolatot a cég marketing osztályával.
  • Betartani és betartatni az érvényben lévő jogszabályokat és előírásokat.
  • Továbbá az üzletvezető tárgyi- és humánerőforrás-gazdálkodást folytat, felelősséggel tartozik a rá bízott eszközökért.

Amit elvárunk Tőled:

  • releváns felsőfokú végzettség
  • 1-2 év vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • fiatalos, lendületes, teljesítményorientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk Neked:

  • rugalmas munkaidő
  • rugalmas munkavégzési hely
  • versenyképes bérezés
  • a feladatvégzéshez szükséges minden tárgyi eszköz biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen