Fruitisimo Kft.
A Fruitisimo fresh bárjába keresünk határozott, jó megjelenésű, talpraesett Üzletvezetőket!

Üzletvezető

Főbb feladatok, munkák:

    Csapatirányítás, Vezetőség munkájának segítése, Határidők betartása és betartatása, Beosztás írása, Italok készítése, Fagylalt szedés, Üzlet tisztán tartása, Kasszázás, Pos rendszer kezelése, Rendelések leadása, Gépek- Berendezések kezelése, Nyitási-Zárási feladatok ellátása, Dolgozók munkájának irányítása/számonkérése, Vendéglátói tisztaság ellenőrzése, HACCP betartása, Munkaidő és áruforgalom nyomon követése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Jó kommunikációs készség, Angol nyelvtudás, Vendégorientált szemlélet, Problémamegoldó képesség, Releváns tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Amit kínálunk:

      Stabil, bejelentett munka, 240.000-260.000 bruttó + eladás és bevétel utáni bónusz, hosszútávú munkalehetőség, vidám csapat, dolgozói kedvezmény, fix fizetés + bónusz.

    Egyéb információ:

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.