Yves Rocher Hungary Kft.
  • SZAKÉRTŐ A NÖVÉNYI EREDETŰ SZÉPSÉGÁPOLÁSBAN

    A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képviselünk, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, így természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére.

  • Üzletvezető Eger

    Főbb feladatok, munkák:

      • A márkabolt vezetése a cég előírásai, valamint a jogszabályokban meghatározott előírások alapján
      • Az eladói csapat irányítása, motiválása és munkaszervezése
      • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
      • Az üzlet napi operatív működésének biztosítása, adminisztrációs feladatok ellátása
      • Aktív részvétel az értékesítésben.
      • A törzsvásárlói program népszerűsítése
      • Árurendelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
      • Kereskedelemben szerzett üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
      • Lelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűd
      • Energikus, motiváló személyiség
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

    Amit kínálunk:

      • Stabil, nemzetközi háttér
      • Prémium márka képviselete
      • Lelkes, elhivatott csapat
      • Cafeteria

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3300 Eger, Törvényház utca 4.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem mellékelje fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.