ARANYABLAK KFT.

Üzletvezető Eger

Hirdetés szövege:

    Egri üzletbe keresünk üzletvezetőt.

    Szervezni és irányítani az üzlet zavartalan működését, árajánlat adás, áru rendelés, a megérkezett áru átvétele, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása a fő feladat.

    Feladatok:
    • vásárlók felvilágosítása és igényfelmérése
    • tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
    • árajánlatok készítése vevő igény alapján
    • pénztárgép használata, számlaírás, raktárkezelés

    Elvárások:
    • nagyfokú önállóság, probléma megoldó képesség
    • ügyfél-, és vevő centrikus hozzá állás (innovatív szemléletű)
    • megbízhatóság
    • pontosság, felelősség tudat

    Előny:
    • kereskedelemben, építőiparban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:
    • hosszú távú munkalehetőség
    • kiemelkedő kereset
    • karrier lehetőség

    Munkavégzés helye: Eger

    Telefonon keresztül nem áll módunkban jelentkezéseket elfogadni ill. tájékoztatást adni! Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a profession.hu weboldalán keresztül a Jelentkezem gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Eger