Cosmo Fashion kft.

Üzletvezető

FŐBB FELADATOK:

  • Meglévő és új vásárlók udvarias, színvonalas kiszolgálása
  • Értékesítési lehetőségek felismerése
  • Kapcsolatteremtés a vásárlókkal, nyitott és kedves hozzáállás
  • Biztosítani az eladott termékek utánpótlását a raktárkészletről
  • A termékek esztétikus kihelyezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióban a divat területén
  • Megbízhatóság
  • Ápolt külső
  • A világvezető divat és luxuspiacra jellemző trendek ismerete
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • További nyelv ismerete, például orosz, előnyt jelent
  • Leltárkészlet felelősségteljes vezetése
  • Számítógép, -word, excel- felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Vásárlóbarát hozzáállás és kiváló kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest