Bearings Kft

BUDAPESTI ÜZLETVEZETŐT KERESÜNK

Ha ön jó műszaki érzékkel rendelkezik, szereti a rendet, nyitott a műszaki újdonságokra és szívesen dolgozna egy 26 éve eredményesen működő KKV budapesti szaküzletében, akkor ez az álláshirdetés önnek szól. Cégünkről tájékozódhat a www.bearings.hu web oldalunkon.

Feladatok:

  • A Bearings kft budapesti szaküzletének vezetése.
  • Az IPARI KERÉK, ALKOHOLSZONDA üzletágak üzletfejlesztési feladatai.

Minimum elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség.
  • Informatikai jártasság. MS Excel, Word, Internet rutinos használata.
  • Műszaki beállítottság.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kulturált és határozott megjelenés
  • Tárgyalóképesség
  • Kolerikus személyiség
  • 3 év gyakorlat a gépkocsivezetésben.

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes magabiztos angol nyelvtudás (Gyártókkal való kapcsolattartáshoz, szakmai anyagok használatához)

Előnyök:

  • Ipari kerekek, digitális alkoholszondák termékismerete.
  • Kereskedelemben szerzett korábbi szakmai gyakorlat.
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat, Excel rutinos használata.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Káros szenvedélyektől mentesség.
  • Felsőfokú végzettség.

Amit nyújtani tudunk:

  • Kulturált munkahelyi környezet.
  • Korrekt munkaszerződés, bejelentett munkabér.
  • Munkaruha.
  • 40 órás munkahét (napi 8 órás munkaidő), szabad hétvégék.
  • Alapbér + jutalék bérezési rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéseket e-mailben várom. Kérem, csatolja a következőket jelentkezési anyagához.

- szakmai önéletrajzot
- motivációs levelet
, melyben kitér az előző 2 munkahelyéről való távozásának körülményeire és a jelenlegi álláskeresésének motivációjára.
- aktuális fényképet,
- konkrét bruttó havi jövedelem igény
megjelölését.

Bármelyik kért információ hiányában a jelentkezést tárgytalannak tekintem.

Bearings Kft. Péter Róbert ügyvezető
1105 Budapest Gergely u. 3-9.