• Dolgozz a világ legillatosabb munkahelyén!

    Üzletvezetőt keresünk a The Body Shop budapesti üzletébe!

    A The Body Shop nemzetközi szépségmárka természetes kozmetikumaival a világ 70 országában immár 42 éve töretlen népszerűséggel működik. Fontos számunkra a bolygónk és az emberek sorsa és kiállunk az állatkisérletek ellen.

  • Üzletvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Az Üzletvezető feladata az Area manager irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés, értékesítés.

    • sikerrel irányítottál és motiváltál már bolti eladókat
    • Üzletvezetői vagy Üzletvezető helyettesi pozícióban szerzett tapasztalat
    • könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
    • mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod és hatékonyan motiválod őket
    • Társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal

    Előnyt jelent:

    • - a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
    • - mély elkötelezettség a cég értékei mellett
    • - egyéb nyelvismeret

    Amit kínálunk:

    • Amiért szeretnek nálunk dolgozni:
    • •Dinamikus, inspiráló környezet
    • •Kiváló csapat, jó hangulat
    • •Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
    • Változatos, érdekes munka
    • •Előrelépési lehetőségek
    • •Korrekt munkahely

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1149 Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    250 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Küldd el fényképes önéletrajzod és pár sort arról, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni- a Jelentkezem gombra kattinva.