KHELL-FOOD Kft.

Magyarország legnagyobb kényelmi termék, szendvics gyártó vállalata bel és külföldi piaci részesedésének további növelése céljából keres tapasztalt, élelmiszerkereskedelmi kapcsolatokkal rendelkező jelentkezőt, akinek a következő pozíciót kínáljuk:

Üzletkötő / ügyfélkapcsolati menedzser

A munkakör leírása:

    • Bel és külföldi piac felülvizsgálata, újratervezése.
    • Kapcsolattartás meglévő kiskereskedelmi partnereinkkel
    • További értékesítési pontok/élelmiszerüzletek felkutatása, az ehhez szükséges tevékenységek elvégzése bel és külpiacon egyaránt.
    • A piacon és az ügyfélkörben észlelhető trendek elemzése
    • Szoros együttműködés az operatív részlegekkel
    • Tevékenységi jelentések készítése a központi részlegek számára

Követelmények a munkakör betöltéséhez:

    • Felsőfokú végzettség
    • Tárgyalás szintű Német nyelvismeret. Angol középfok.
    • Értékesítési tapasztalat hasonló területeken.
    • Jó kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt
    • Fejlett kereskedői gondolkodásmód és jó tárgyalási képességek
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
    • Hatékony időbeosztás

Javadalmazás, előnyök:

    • Versenyképes bérezés
    • Motivációs rendszer
    • Előrelépési lehetőség
    • Piacvezető vállalkozás
    • Modern, jó felszerelt munkakörnyezet
    • Magántulajdonú, szilárd pénzügyi háttérrel rendelkező üzleti vállalkozás

    Igazoltan meglévő kapcsolati rendszer a kiválasztás során előnyt jelent.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, motivációs levél kíséretében várjuk.