A KAMEX Group Kft. egy folyamatosan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú kisvállalat. Az indulásunk óta eltelt 13 év alatt tolóajtó vasalat termékeinkkel a bútor- és belsőépítészeti ipar meghatározó szereplőivé váltunk. Cégünket emberközpontú vállalati környezet, családias hangulat és fiatalos csapat jellemzi.
Kiemelt feladatunk a magyarországi belsőépítészeti piac megismertetése és megnyerése a kínálatunkban lévő számos kiemelkedő megoldással.
Dolgozz Te is Velünk! Légy a csapatunk tagja!

A KAMEX Group Kft.

Üzletkötő – területi képviselő

munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Cégünk felelősségteljes képviselete és a kínálatunkban szereplő termékek értékesítése a bútor-, nyílászáró-, üveg- és belsőépítészeti ipar számára
  • Nyugat-magyarországi ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, vevők támogatása, szakmai napokon való részvétel
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása és megnyerése
  • Kiemelt árajánlatok nyomon követése
  • Értékesítési tervszámok teljesítése
  • Üzleti tárgyalások önálló szervezése, látogatásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • Több éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Határozottság, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált beállítottság és kiváló problémamegoldó készség
  • Dinamizmus, céltudatosság
  • Jó műszaki érzék

Előnyt jelent

  • Belsőépítészeti, bútoripari vagy építészeti területen szerzett tapasztalat, kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés, amely során kiteljesedhetsz
  • Változatos munka
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
  • Teljesítmény szerinti bónuszok
  • Emberközpontú vállalati környezet
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország
  • Cég központja: Zalaegerszeg
  • Munkakezdés azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát email címünkre.