Reklámfelületeket biztosítunk a szupermarketekben

 www.active-media.hu

Az ActiveMedia Hungary Kft. dinamikus növekedése miatt média csapatába keres

üzletkötő/területi képviselő

munkatársakat

Ha:

  • szereted a kihívásokat,
  • kiváló kommunikációs készség jellemez,
  • tapasztalattal rendelkezel az üzletkötés területén, szeretsz ebben dolgozni és nyitott vagy a szakmai fejlődésre,
  • rugalmas és kezdeményező vagy,
  • csapatjátékos vagy, de az önálló munkától sem riadsz vissza akkor nálunk a helyed

Fő feladatok:

  • Reklámfelületek értékesítése kis és közép vállalatok részére a magyarországi szupermarketekben országosan meghatározott régiókon belül
  • Új ügyfelek felkeresése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Piaci információk gyűjtése és elemzése
  • Teljes körű ügyfélkezelés: tanácsadás, ajánlat készítés, értékesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem, teljesítményarányos jutalék
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai képzés, értékesítési tréning

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!