Kik vagyunk mi?

A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 33 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresünk, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Mi megbecsüljük a munkádat!

Dinamikusan bővülő cégünk

Üzletkötő

kollégát keres a XVII. kerületi kereskedésébe

Mit kínálunk?

  • versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
  • kiemelkedő prémiumrendszer
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • határozatlan idejű munkaszerződés, pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
  • megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • cégautó, céges laptop/mobiltelefon használat

Téged keresünk, ha:

  • építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szereztél már tapasztalatot
  • jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség birtokában állsz
  • MS Office programokat (Word, Excel) felhasználói szinten ismered
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • új ügyfelek bevezetése a STAVMAT hálózat elégedett vevőinek körébe
  • viszonteladói hálózat támogatása, bővítése
  • szaktanácsadás kiemelt partnerek részére
  • árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapest, XVII. kerület Szabadság utcai STAVMAT építőanyag kereskedelem, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL.