Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Bónusz Brigádban azért dolgozunk, hogy Partnereinknek új vevőket hozzunk és növeljük a forgalmukat, ismertségüket. Vásárlóinknak olyan felületet kínálunk, ahol szolgáltatások, utazások vagy termékek vásárlásával gyűjthetnek élményeket. Az elmúlt 7 évben Magyarország piacvezető vállalkozásai közé nőttük ki magunkat. További sikereink eléréséhez most

Üzletkötőt

keresünk,
aki újabb partnereket hoz be a Bónusz Brigádba!

Ha Te leszel az új munkatársunk:

  • megosztjuk veled az értékesítési tapasztalatainkat, hogy minél előbb magabiztosan képviselhesd a Brigádot;
  • rugalmasan végezheted munkádat;
  • rengeteg új kapcsolatra tehetsz szert;
  • versenyképes, teljesítményfüggő juttatásod lesz felső korlát nélkül és ehhez szükséged lesz egy (akár egyéni) vállalkozásra
  • inspiráló, egyedi, modern munkakörnyezet és infrastruktúra vár a XIII. kerületben, a Duna-part szomszédságában;
  • meghallgatjuk ötleteidet és teret adunk a kreativitásodnak;
  • támogatjuk egyéni céljaidat, önmegvalósításodat;
  • rendszeres visszajelzést adunk teljesítményedről;
  • tagja lehetsz egy olyan cégnek, melynek fontos a társadalmi felelősségvállalás (Segít a Brigád program)

Ha Te leszel az új kollégánk:

  • fel kell kutatnod azokat a vállalkozásokat, amik utazás, étel-ital, szépség, egészség, élmény, oktatás, sport vagy kultúra területeken minőségi ajánlatokkal vannak jelen, de szeretnének több vásárlót, nagyobb ismertséget;
  • új partnerkapcsolatokat kell kiépítened és ápolnod a már meglévő partneri együttműködéseket;
  • végig kell kísérned az ajánlatok életciklusát, folyamatosan tartani a kapcsolatot az általad behozott partnerekkel.

Jól fogod Magad érezni nálunk, ha:

  • határozott vagy és kedves, jól kommunikálsz;
  • nyitott vagy, hogy megismerd és megértsd a partnereink üzletpolitikáját;
  • megérted és el is tudod mondani, hogy miért jó egy jó ajánlat és milyen pluszt kap ezzel a partner;
  • önálló vagy, tudsz és szeretsz dolgozni;
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • vénádban van az értékesítés;
  • üzletkötői tapasztalattal rendelkezel vagy agilis pályakezdő/karrierváltó vagy;
  • már az oviban is az új kihívás volt a jeled;
  • egyébként is jól szoktad magad érezni.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Révész utca 25-29.

Ha magadra ismertél a fenti leírásban és szeretnéd erősíteni a Brigád csapatát, küldd el a fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva, fizetési elképzelésed pontos megadásával együtt!

Várjuk, hogy megismerjünk!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzletkötő
  • Rövid pozíció név: Üzletkötő
  • Hirdető cég: SKOOPY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: fel kell kutatnod azokat a vállalkozásokat, amik utazás, étel-ital, szépség, egészség, élmény, oktatás, sport vagy kultúra területeken minőségi ajánlatokkal vannak jelen, de szeretnének több vásárlót, nagyobb ismertséget; új partnerkapcsolatokat kell kiépítened és ápolnod a már meglévő partneri együttműködéseket; végig kell kísérned az ajánlatok életciklusát, folyamatosan tartani a kapcsolatot az általad behozott partnerekkel.
  • Elvárások: határozott vagy és kedves, jól kommunikálsz; nyitott vagy, hogy megismerd és megértsd a partnereink üzletpolitikáját; megérted és el is tudod mondani, hogy miért jó egy jó ajánlat és milyen pluszt kap ezzel a partner; önálló vagy, tudsz és szeretsz dolgozni; legalább középfokú végzettséggel rendelkezel; vénádban van az értékesítés; üzletkötői tapasztalattal rendelkezel vagy agilis pályakezdő/karrierváltó vagy; már az oviban is az új kihívás volt a jeled; egyébként is jól szoktad magad érezni.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: SKOOPY Kft.>