Üzletkötő / Sales Manager (csomagolóipar)

Nettó 350 - 600 Ft havi bér

Bihacker & Partners Kft.

Otthonról végezhető

Biztosított eszközök
Laptop Mobiltelefon Céges autó

Megbízónk egy magyar tulajdonú csomagolóipari cég, iparágának egyik legkiemelkedőbb - a fenntarthatóság mellett elkötelezett - szereplője. A hagyományos polietilén/flexibilis csomagolóanyagokon túl a biológiailag lebomló csomagolóanyagok terén is megkerülhetetlen szereplő.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a vállalkozás kereskedelmi stratégiájának megvalósításában
  • A cég szolgáltatási- és termékkínálati portfoliójának értékesítése elsősorban kereskedelmi és termelő vállalatok számára
  • Új ügyfelek megkeresése, üzletkötés
  • Partnerekkel tartós kapcsolat kiépítése
  • Megkötött szerződések teljesítésének felügyelete
  • Reklamációkezelés
  • Szükséges adminisztráció elkészítése, heti elektronikus jelentés küldése stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felső- vagy középfokú végzettség
  • Csomagolóiparban szerzett kereskedelmi tapasztalat, tanulmányok vagy rálátás
  • B2B, vállalati értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, pro-aktív, önjáró személyiség
  • Tetteiért felelősséget vállal
  • Jó humorérzékkel bír
  • Határozott jellem, agilitás, megnyerő fellépés
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Számítógépes ismeretek - MS Office applikációk, CRM rendszerek
  •  „B” kategóriás jogosítvány, intenzív utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Papír- és/vagy műanyag csomagolóanyag gyártó vagy kereskedő cégnél szerzett tapasztalat
  • Fóliagyártók, laminálók, nyomdák
  • Kommunikációképes angol vagy németnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Céges autó + laptop + telefon
  • Fejlődési és kibontakozási lehetőség
  • Színes, izgalmas közösség
  • Korrekt alapbér, motiváló jutalék és bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

A Jelentkezem gombra kattintás után küldd el kérlek önéletrajodat/bemutatkozásodat, örömmel válaszolunk kérdéseidre.

Bihacker & Partners Vezetői Tancsadó Kft.
KE/020008227-2/2022
Member of Global Executive Search Network