Reynolds Kft.
  • Cégünk elsősorban ipari és technológiai területen hűtési- és klímatechnikai berendezések értékesítésével, illetve szervizével foglalkozik. Irodánk Pécelen, az M0 autóúttól 2 percre található.

  • Bővülő csapatunkba

    Üzletkötő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus cégnél, jó hangulatban és összetartó csapatban dolgozni, keress meg minket. Jelenleg kereskedelmi osztályunk bővítése kapcsán keresünk tapasztalattal, és szakmai kapcsolatokkal rendelkező, megbízható munkatársat. Értékesítendő berendezéseink: - Folyadékhűtő - Precíziós klímaszekrény - Rack-sori hűtőberendezés - Fan-coil - Termoventilátor. Ha ismerős a feladatkör, és a fenti termékek sem idegenek számodra, akkor jelentkezz bátran! Rugalmasan kezeljük a munkaidőt, és a lefedni kívánt területet is. Arra törekszünk, hogy a legjobb tudásod szerint kamatoztathasd nálunk szakmai kapcsolatrendszeredet.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Üzletkötői tapasztalat

      - Termékek ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2119 Pécel, Határ utca 3.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod!