Budapesti székhelyű, fogászati anyagok és eszközök kereskedelmével foglalkozó cég

Üzletkötőt

keres.

FELELŐSSÉG:

  • A vállalat termékeinek képviselete a mindenkori marketing és értékesítési stratégia, valamint a vállalati irányelvek mentén,
  • A területhez tartozó partnerek rendszeres látogatása, szakmai tájékoztatása, termék promóció,
  • A meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése,
  • Key Account Management,
  • Szakmai rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel,
  • Piaci információk folyamatos figyelemmel követése – konkurencia termékek magas szintű ismerte,
  • A vevők figyelemmel kísérése, valamint a vállalat által ígért kötelezettségek teljesítésének biztosítása,
  • A vevők igényeinek és elvárásainak összegyűjtése és kommunikációja a vállalat felé,
  • Napi szintű jelentési kötelezettség,
  • Terület forgalma feletti teljes kontroll és felelősség

FELTÉTELEK:

  • Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség,
  • Vevőorientáció és hatékony munkavégzés,
  • Kiváló kapcsolatépítési készség,
  • Cél- és eredményorientáció,
  • Önálló munkavégzésre való képesség, nagyfokú mobilitás,
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • Gépjárművezetői tapasztalat, valamint ’’B” kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítógép és office (word, excel, outlook és power point) ismerete

ELŐNY:

  • Szájhigiéniai ismeret,
  • Angol nyelv közép szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, felelősségteljes, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Dinamikusan fejlődő munkahely,
  • Versenyképes juttatási csomag: céges személygépkocsi, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.