BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon.

25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban.

Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

Üzletkötő munkatárs (mezőgazdaság)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az új munkatárs felelős a vállalat szakmai és kereskedelmi tevékenységért az adott megyékben, a szántóföldi kultúrák tekintetében:
  • Termény felvásárlás, termeltetés,
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Új partnerek felkeresése, vevőkör bővítése,
  • Piaci folyamatok követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú agrárvégzettséggel rendelkezik,
  • Minimum 2-3 éves tapasztalatot szerzett agrár területen, értékesítői pozícióban,
  • A helyi piac ismeretével, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik,
  • Van B kategóriás jogosítványa,
  • Az MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik,
  • Nem gond számára az önálló munkavégzés, jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készséggel bír,
  • Kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • Miért érdemes jelentkezni?
  • Versenyképes alapjövedelemre tehet szert, amely teljesítményalapon jelentősen növekedhet,
  • Egy professzionális és stabil csapat része lehet,
  • Biztos háttér, kiváló munkakörülmények várják,
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon könnyíti munkáját.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Terményfelvásárlási gyakorlat,
  • Input anyag értékesítési tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Pest, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád-Csanád, Bács-Kiskun megyék.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.
  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával és motivációs levelével!