Magyarország piacvezető pénzintézete

ÜZLETKÖTŐ

Munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • szerződött partnereknél a cég piaci pozícióinak további erősítése,
  • a gépjármű kereskedők folyamatos látogatása, folyamatos képzése, információs anyagokkal való ellátása a teljes banki szolgáltatásainkról,
  • új gépjármű kereskedések felkutatása, akvirálása, együttműködés kezdeményezése,
  • folyamatos kapcsolattartás a márkakereskedőkkel, konkrét ügyletek során segítőkész együttműködéssel,
  • szakszerű tájékoztatásadás az ügyfelek és a márkakereskedők részére a Merkantil csoport szolgáltatásairól, ajánlatkérések kezelése,

Elvárások:

  • Érdeklődj a pénzügy területe iránt
  • Légy magabiztos és ügyfélorientált
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismereted
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Rendelkezz közép- vagy felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettséggel
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély szükséges

Előnyök:

  • Van már tapasztalatod értékesítésben
  • Jó tárgyalókészség
  • Pénzügyi területen szerezett szakmai tájékozottság
  • Döntéshozatali képesség

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér, amit egy bónuszrendszer egészít ki
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Céges gépjármű, telefon, laptop
  • Cafeteria
  • Állandó helyen történő munkavégzés mellett home office

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel a profession.hu oldalára.