Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Cégünk, az immár 115 éves tapasztalattal rendelkező LUX-csoport, mely csúcsminőségű Svájci termékek forgalmazásával foglalkozik a világ 40 országában, 900 LUX képviseleten, közel 50.000 kollégával, új

Üzletkötő munkatársat

keres teljes és részmunkaidőben egyaránt.

Munkavégzés helye ORSZÁGOSAN a következő központi irodáinkhoz tartozva:

Budapest, Pécs, Veszprém, Győr, Kecskemét, Szeged, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza.

  • Jól kommunikálsz és könnyedén veszed az akadályokat?
  • Kellőképpen magabiztos vagy és szereted a kihívásokat?
  • Szeretnél egy vidám és fiatalos csapathoz tartozni?
  • Úgy érzed van benned értékesítési véna?
  • Lelkesít és motivál az emberi és szakmai elismerés és a pénz?
  • Részese akarsz lenni egészséget biztosító, Svájci minőségű termékek forgalmazásának?

Ha mindet kipipáltad és magadra ismertél, akkor

Közöttünk a helyed!

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő és új ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Előre leszervezett időpontokban ügyfelek látogatása üzletkötés céljából
  • Szerződéskötés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel!
  • Legyél pozitív és alázatos, hogy megtaníthassuk Neked a szakma csínját-bínját
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • 6 vagy 8 órás bejelentett munkaviszony / de ha szeretnéd, vállalkozóként is alkalmazunk
  • Fix fizetés + jutalék + bónusz
  • Szakmai és személyiségi tréningek
  • Utazások és vásárlási utalványok
  • És nem utolsó sorban: velünk elérheted álmaidat, legyen az akár 7 számjegyű jövedelem, vagy egy hosszútávon biztonságot jelentő vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye

fényképes önéletrajzzal!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Lux Hungária Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzletkötő
  • Rövid pozíció név: Üzletkötő
  • Hirdető cég: Lux Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye
  • Feladatok: Meglévő és új ügyfeleinkkel való kapcsolattartás Előre leszervezett időpontokban ügyfelek látogatása üzletkötés céljából Szerződéskötés
  • Elvárások: Értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel! Legyél pozitív és alázatos, hogy megtaníthassuk Neked a szakma csínját-bínját Saját gépjármű
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Vállalkozói, szerződéses
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19