A ShiwaForce.com Zrt.

Üzleti Project Manager IT területre

(kód: SF2104/PM)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 130 fős, agilis magyar cég.

Ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a T-Systems, az MNB, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank.

Mi hiszünk abban, hogy a legjobb Project Manager együtt gondolkozik ügyfeleinkkel, képes megérteni ügyfeleink üzleti és informatikai igényeit, és irányítani tudja az elképzeléseik szerinti különböző webfejlesztési projektek megvalósítását. Sikerünk egyik záloga, hogy egyedülálló módon ötvözzük a PMI/PMO és az Agile módszertanok legjavát.

Téged keresünk:

  • ha érdekel a digitális világ,
  • ha szeretnél egy elismert, innovatív csapatban dolgozni,
  • ha kedveled a multinacionális cégekkel való együttműködést,
  • ha vezettél sokszereplős informatikai projekteket, és szereted, hogy napközben mozgásban vagy

Feladatod:

  • End to end projektvezetési tevékenység a tervezéstől a visszamérésig
  • Digitális transzformációval, webes fejlesztésekkel kapcsolatos projektjeink irányítása
  • Projekt scope, büdzsé és határidők betartatása
  • Ügyfél kommunikáció a projektekben SPOC-ként
  • Belső és külső stakeholder-ekkel való kapcsolattartás
  • Projekt kockázatok azonosítása és kezelése
  • Release-ek koordinálása
  • Projektek teljes körű és transzparens adminisztrációja
  • Projektek tervezése, előkészítése és zárása

Elvárásaink:

  • Legalább 3-4 éves projektvezetési tapasztalat informatikai területen
  • Legyen kiváló problémafelismerő- és megoldó, valamint konfliktuskezelő készséged
  • Légy jó tárgyaló partnere ügyfeleinknek
  • Légy proaktív és önálló
  • Vonzódj a digitális technológiákhoz
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat a következő iparágak valamelyikében: bank, biztosítás, telco
  • Dolgoztál már Agilis (Scrum) környezetben vagy van projektmenedzser képesítésed
  • Használsz napi szinten JIRA és Confluence rendszert
  • Ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
  • Ismersz irányítási módszertanokat
  • Aktívan részt veszel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
  • modern munkakörnyezet és infrastruktúra
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • coach biztosítása igény esetén (business & life)
  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, kanban, lean, agilis eszközök
  • inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok: Java, webes technológiák
  • 1000 kötetes belső szakkönyvtár+Kindle, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • kiváló megközelíthetőségű iroda, metró közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A ShiwaForce. com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.
A ShiwaForce. com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 130 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.
A HRBest versenyében a ShiwaForce. com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.