RAVEN Hungary Kft.
  • RAVEN csoport az acéltermékek legjelentősebb forgalmazói közé tartozik a Visegrádi négyek országaiban. A magyar vállalat, A RAVEN Hungary Kft. Sóskúton található széleskörű acéltermék választékát kínálja a vevők számára.

  • Üzleti közvetítő / Ügynök partner

    Főbb feladatok, munkák:

    • árajánlatok készítése és továbbítása,
    • megrendelések ügyintézése és nyilvántartása,
    • adminisztratív feladatok ellátása,
    • kereskedelmi szerződésen alapuló együttműködés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú érettségivel vagy felsőfokú végzettség,
    • szakmai igényesség,
    • kommunikációs készség,
    • megbízható, rugalmas,
    • felhasználói szintű MS OFFICE (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
    • önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság,
    • acéltermékek ismerete és tapasztalat,
    • műszaki érdeklődés, beállítottság
    • saját vállalkozás,
    • saját gépkocsi.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag,
    • korrekt elszámolás.

    Egyéb információ az állásról:

      A kimagasló jutalékkal kecsegtető együttműködési lehetőséget jó kapcsolatokkal, acélipari ismeretekkel és tapasztalattal rendelkező vállalkozók számára ajánljuk.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Területi képviselő
    • Vállalkozói, szerződéses

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető