A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt., az országos gyorsforgalmi és főutakra vonatkozóan az E-matrica rendszerben díjszedési, pótdíjazási, és díjellenőrzési, valamint az E-útdíj rendszerben díjszedési, egyetemes útdíj-szolgáltatói, és díjellenőrzés-támogatói tevékenységet lát el.

Küldetésünk, hogy útdíj-fizetési szolgáltatásainkat a magyarországi közutakat használók hasznosnak, európai színvonalúnak és számukra értékesnek tartsák. Innovatív megoldásainkkal járuljunk hozzá az ország közlekedésének fejlesztéséhez, s ezáltal a gazdaság és a társadalom fejlődéséhez, valamint érjünk el minél jobb pozíciókat és biztosítsuk a vezető szerepünket a régióban.
Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, melynek innovatív megoldásait nemzetközi szinten ismerik és elismerik?

Üzleti intelligencia szakértő

munkatársat keresünk határozott időre.

A következő feladatok várnak rád:

  • értékesítéssel, ellenőrzéssel, díjszedéssel kapcsolatos adatok közötti összefüggések keresése, elemzése,
  • úthasználati és közúti forgalmi trendek készítése térképes vizualizációval,
  • beérkező riportigények értelmezése, elkészítése, adott esetben javaslattétel hatékonyság növelésére,
  • szakterületek riportolási munkájának támogatása,
  • javaslattétel adattárház fejlesztési igényekre, azok kidolgozásában, specifikálásában való aktív részvétel, új adatforrások feltérképezése,
  • BI stratégia megvalósításában való aktív részvétel.

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel:

  • felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség,
  • SQL programnyelv aktív ismerete, lekérdezések készítése,
  • elemzői gondolkodás, adatok közötti logikai kapcsolatok értése,
  • adattárház technológia ismerete (üzleti szemlélettel).

Előnyt jelenthet számodra:

  • legalább 2 év üzleti elemzői / riportfejlesztői területen szerzett tapasztalat,
  • SAP BusinessObjects reporting eszközök aktív ismerete,
  • SAP BusinessObjects tervezési, modellezési, predikciós megoldásokat használtál már,
  • érdeklődsz innovatív BI megoldások, eszközök iránt,
  • nagyvállalati környezetben van reporting tapasztalatod.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Váci út 45/B.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.