Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Üzleti intelligencia munkatárs (Budaörs)

Egy egyszerű mosolytól, a kitartó munkáig, hogy a vevőinket elégedetté tegyük: a METRO-nál az a törekvésünk, hogy a cégünk a független vállalkozások vezető partnere legyen elismerésre talál.

Feladatok:

  • Sztenderd és ad-hoc riportok, kimutatások és elemzések készítése
  • SQL lekérdezések megírása, riportok automatizálása
  • Adatszolgáltatás a kereszt-funkcionális osztályokhoz
  • Adattárház végfelhasználóinak támogatása oktatással, felhasználói kérdések megválaszolása
  • Kinyert adatok helyességének ellenőrzése
  • Működés során felmerülő hibák felderítése, szükség esetén javítás készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség preferáltan közgazdasági és/vagy IT területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Adatbázis ismeretek
  • SQL ismeret
  • Magabiztos MS Office (Word, Excel,) ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

Budaörs

További karrierlehetőségekért keresse oldalunkat.
METRO Kereskedelmi Kft
2041 Budaörs, Budapark Keleti 3.
Telefon: +36-23-50-90-50, +36-40-50-90-50

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: METRO Kereskedelmi Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzleti intelligencia munkatárs (Budaörs)
  • Rövid pozíció név: Üzleti intelligencia munkatárs
  • Hirdető cég: METRO Kereskedelmi Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: Sztenderd és ad-hoc riportok, kimutatások és elemzések készítése SQL lekérdezések megírása, riportok automatizálása Adatszolgáltatás a kereszt-funkcionális osztályokhoz Adattárház végfelhasználóinak támogatása oktatással, felhasználói kérdések megválaszolása Kinyert adatok helyességének ellenőrzése Működés során felmerülő hibák felderítése, szükség esetén javítás készítése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség preferáltan közgazdasági és/vagy IT területen Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Adatbázis ismeretek SQL ismeret Magabiztos MS Office (Word, Excel,) ismeretePályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.18