Szívesen dolgoznál a hazai piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál? Most itt a lehetőség, hogy izgalmas projekteken, jó csapatban és különleges környezetben végezd a mindennapi munkád. Több mint ezren, mégis egy csapatként dolgozunk azon, hogy kompromisszumok nélküli Hipernet-élményt biztosítsunk mindenki számára. Jelentkezz hozzánk, mert velünk megoszthatod ötleteidet, behozhatod tudásod és mindent, ami Te vagy!

Csatlakozz a Telenor Magyarországhoz, mint

Üzleti Intelligencia (BI) szoftverfejlesztő mérnök

A BI (üzleti intelligencia) fejlesztési csoport tagjaként a cég analitikai architektúráját érintő projektekben fejlesztőként vennél részt. Feladataidat a fejlesztési specifikációk alapján végeznéd a munkád alapos dokumentálása mellett

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • BI területen fejlesztői feladatok megvalósítása
  • igényspecifikáció értelmezése, és technikai segítségnyújtás a specifikációk készítésénél
  • az elvégzett fejlesztés pontos dokumentálása
  • kapcsolattartás a projekttagokkal és más fejlesztőkkel
  • együttműködés a beszállító fejlesztőivel a megadott folyamatok mentén
  • részvétel a fejlesztések tesztelési, élesítési és stabilizációs fázisaiban

Téged várunk a csapatba, ha…

  • felsőfokú informatikai vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • legalább 1 éves gyakorlatod van SQL-ben
  • érted a fejlesztés teljes életútját az igény felmerülésétől egészen az élesítésig és a stabilizációig
  • ismersz BI technológiákat, adatbázis tervezési és verzió management eszközöket (pl: git, Subversion, SC...)
  • angol nyelven írásban és szóban is képes vagy a szakmai szintű kommunikációra
  • megoldás központúság, rendszerszemlélet, csapatorientált és nyitott személyiség jellemez

Előnyt jelent:

  • Adatbázis tervezési gyakorlat
  • Teradata eszközök ismerete
  • BI vizualizációs technológiák használatában szerzett gyakorlat
  • BigData technológiákban szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Linux/SHELL script használatában szerzett gyakorlat
  • új technológiák önálló felkutatásának és megismerésének képessége
  • részvétel fejlesztési projekt(ek)ben

Miért válassz minket?

A koronavírus okozta megváltozott, új helyzethez alkalmazkodva minden hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk. A teljesítményarányos bónuszon és a magán egészségbiztosításon túl természetesen korlátlan Hipernetet biztosítunk.

A területünkön belül lehetőséged van vezető üzleti intelligencia technológiák használatára, sok változatos projekt alapú munkára és hosszú távú platformfejlesztésre. Ezenfelül szívesen támogatunk a saját ötleteid megvalósításában is.

A tanulás és a fejlődés nagy hangsúlyt kap nálunk; évente megrendezett Learning Day eseményünket a kollégáink képzésének és az inspirációnak dedikáljuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.