Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük elhivatott új kollégánkat

Üzleti Intelligencia (BI) Munkatárs (Budaörs)

pozícióba.

Érdekel az üzleti intelligencia világa és szívesen ismernél meg különböző riportálási módszertanokat, BI rendszereket; vagy épp elmélyítenéd eddig megszerzett tudásodat? Szívesen kipróbálnál egy új és izgalmas pozíciót, ahol kamatoztathatod kreativitásodat és elemzői készségedet? Szívesen sajátítanál el különböző SQL nyelv (Oracle SQL és TeraData) ismereteket? Szeretnél valami maradandót alkotni és részt venni egy izgalmas, új rendszer bevezetésében; amely forradalmasítja a riportálást?

Milyen feladatok várnak rád?

  • Rendszeres és ad-hoc riportok, kimutatások és elemzések készítése

  • SQL lekérdezések megírása, riportok automatizálása

  • Adatszolgáltatás a vezetőség, kontrolling és további társosztályok felé

  • Kinyert adatok helyességének ellenőrzése

  • Működés során felmerülő hibák felderítése, szükség esetén javítása

  • Adattárház végfelhasználóinak támogatása oktatással, felhasználói kérdések megválaszolása

  • A későbbiekben részvétel új rendszer bevezetésében, amely segítségével automatizálható a riportálás ill. a dashboard készítés

Téged keresünk, ha

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (preferáltan IT területen).

  • 1-2 év SQL kezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezel (azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

  • Középszintű az angol nyelvtudásod

  • Magabiztos MS Excel és MS Access tudás jellemez

  • Erős analitikai / elemző készséggel, valamint informatikai affinitással rendelkezel és nem okoz gondot, ha alkalmanként monotonabb feladatokat is el kell látnod

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha …

  • 1-3 év haladó SQL tudással, valamint VBA programozási ismeretekkel bírsz

  • Különböző SQL nyelveket is ismersz
  • Haladó szintű angol nyelvtudással rendelkezel

  • Felsőfokú végzettségre tettél szert (preferáltan IT vagy gazdasági területen)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mi hosszú távon tervezünk Veled!

  • Szakmai tudásod és tapasztalatod multinacionális munkakörnyezetben fejlesztheted

  • Dinamikus és támogató csapat tagja lehetsz

  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást (Budapest – Budaörs viszonylatban)

  • Home-office lehetőséget is tudunk biztosítani számodra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040, Keleti utca 3.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!